top of page

Teslimat

& İade

Teslimat Politikası

busrailedoyadoya.com 'da bulunan ürünler, ödeme yaptığınız tarihten en geç üç ‘’3‘’ iş gününde anlaşmalı lojistik firmalarımız ile kargoya verilir.(Mücbir sebepler hariç)

İlgili lojistik firması, 0-600 km teslimatları bir ‘’1 ‘’ile üç ‘’3‘’ iş günü içerisinde, yukarıda belirtilen bölge ve diğer iller haricindeki (600-1200 km) illerine ise üç ‘’3 ‘’ila beş ‘’5’’ gün içerisinde ürün teslimi yapılır. (Mücbir sebepler hariç: Salgın hastalıklar (Covid-19 v.b.), doğal afet, deprem, sel v.b. doğa olaylarında yukarıda belirtilen süreler uzayabilir.)


(NOT: Lojistik Firmaları ile çalışmamız nedeni ile teslimat süreleri Lojistik Firmasından kaynaklanan olası gecikmeler ihtimali düşünülerek yazılmıştır. Sevkiyat genellikle bu sürelerin maksimum kısmından daha kısa sürmektedir; mücbir sebepler hariç.)


*busrailedoyadoya.com müşterisinin seçmiş olduğunu kargo şirketi, kargo kabul etmemesi v.b. durumlarda ikinci olarak anlaşmalı olduğu muhtelif bir kargo şirketine kargonuzu haber vermeksizin teslim edebilme hakkına sahiptir.


*busrailedoyadoya.com 'dan verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra 16:00'ya kadar geçilen siparişler aynı gün, saat 16:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.  Bayram ve tatil günlerinde sipariş alınır fakat; anlaşmalı kargo firması *çalışıyor ise teslimatı yapılır. 

busrailedoyadoya.com 'da satılan tüm ürünler, Herbalife Nutrition orijinal ürünleridir. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilmektedir. Teslimat anında üründe herhangi bir yırtılma, kırılma veya benzer sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo sorumlusuna iade ediniz.

İptal ve İade Şartları

Satın alınan bir ürünlerin etiketi ve barkodu kesilerek, yıltılarak, gibi başka sebeplerle zarar verilmediği sürece ve ürün içeriği dökülüp, boşaltılmadığı takdirde alım tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edilebilir. Bunun için;


a) Ürün faturası ile birlikte gönderilmeli, faturasız gönderilen iadeler kabul edilmemektedir.
b) Ürün orijinal ambalajı ve kutusuyla birlikte gönderilmelidir.
c) Ürün hangi kargo ile teslim edilmiş ise o kargo ile gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir, kargo ücreti ödenmeden gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.

ç) Ürün herhangi bir şekilde hasar görmemiş, eksiltilmemiş, yırtılmamış, etiketi ve barkodu zarar görmüş olmalıdır.

d) İade etmeden, iletişime geçip iade kaydı oluşturulması gerekmektedir.

e) İade ve iptal taleplerinde kargo gönderim ve banka transfer ücretlerinin tümü müşteriye aittir.

f) İade ve iptal taleplerinde banka transfer ücretlerinin tümü müşteriye aittir.

g) İade talep kaydı olmayan ürünlerin, bilgi verilmeden geri gönderilmelerinde ürün

kabul edilmeyecektir. 

h) Sipariş iptalleriniz için aynı gün içerisinde 0(532)260 6006 telefondan yada cankat@hotmail.com.tr  adresinden  işlem yaptırabilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş ürünlerin sipariş iptali yapılamamaktadır.

bottom of page