top of page

doyadoya
Maraton

Nedir?

Online platformlarda (WhatsApp) 8 kişinin 10 gün boyunca bir takım kaptanı eşliğinde Herbalife Nutrition ürünlerini kullanarak kilo kontrolünü yaptığımızın eğlenceli yarışma programın adıdır.

Neler yapılıyor?

Bahsettiğimiz bu 10 gün süre içerisinde takım kaptanınız ile birlikte Herbalife Nutrition ürünlerini ve günlük yediğimiz yemekleri doğru bir şekilde tüketmeyi amaçlıyoruz. Bu konuda takım kaptanları sizi yönlendiriyor ve motive ediyor. Burada günlük olarak değişimleri yakından izliyoruz. Her akşam günlük sonuçları mevcut grubunuzda paylaşıyor ve heyecanı hep birlikte yaşıyoruz. Günün en iyilerini guruplarda paylaşıp motive ediyoruz. Ertesi günün planını yine takım kaptanlarıyla yapıyoruz.

Kimler katılabilir?

Herhangi bir kronik hastalığınızın olmaması gerekiyor. Her hangi bir tedavi altındaysanız doktorunuzla mutlaka görüşmeniz gerekmektedir. Bunu dışında kalan kilolarını kontrol altına / kilo almak almak isteyen 18 yaşından büyük herkes bu programa rahatlıkla katılabilir.

Nasıl Katılabilirim?

Programa katılmak için Herbalife Nutrition Ayrıcalıklı Müşterisi olmanız gerekiyor. Ayrıcalık müşteri olmak ücretsizdir. (konu ile ilgili bilgiye linkten ulaşabilirsiniz.)

Ayrıcalık müşteri olmanız seçtiğiniz paketleri %15 veya %25 indirimli olarak satın alabilirsiniz.

doyadoya Maraton gruplarımız WhatsApp üzerinden takip edilmektedir. O yüzden internet bağlantınız ve WhatsApp kullanıyor olmanız gerekmektedir. 

Ayrıca baskül'ünüzün (tartı) olması gerekiyor. Kilo değişimlerini günlük olarak takip edeceğimizden günlük tartılma imkanınız bulunması gerekmektedir.

Ödüller Nelerdir?

doyadoya Maraton'da kişi kendi kilosuna göre verdiği ya da aldığı değere göre yüzdesel değişimi hesaplanmaktadır. Kendi grubunda ve tüm maraton gruplarında en yüksek yüzdesel değişim gösteren kişi ve kişiler büyük sürpriz hediyeler kazanır.  Yapmanız gereken 10 gün boyunca programı düzenli takip etmeniz ve uygulamanız. 

Extra kazanımlarınız?

Programınızı düzenli takip etmeniz durumunda ulaşacağınız hedefleriniz dışında;

15 günlük periyotlarda

* Herbalife Nutrition Türkiye Danışma Kurulu üyesi Prof.Dr.İsmet TAMER 'den, ürünlerimiz ve sağlıklı beslenme adına; Haftalık periyotlarda ise;

* Herbalife Nutrition Türkiye Fitness Danışmanı Emine BAŞARIR ile canlı yayında spor yapabileceksiniz.

bottom of page