top of page

Hikayem

Merhaba. Ben Büşra TÜRK KARUL. 34 yaşındayım Herbalife Nutrition ürünlerine 6 yıl önce iyi beslenmek, iyi hissetmek için başladım.

 

İlk haftalardan kendimi iyi hissettiğimi farkettim, hatta benden önce eşim Cankat KARUL bu olumlu değişimi farketti. Birlikte kahvaltımızı değiştirdik.

 

Evlendiğimiz gün itibari ile evimizin kahvaltısı hep Herbalife Formul 1 Shake oldu. Yeni bir hayat ile yeni bir kahvaltımız oldu. Ürünlere başladığım sırada 5 yıldızlı bir oteller zincirinin Eskişehir’deki otelinde Misafir İlişkileri Yöneticisi olarak çalışıyordum. Uzun ve esnek çalışma saatleri , düzensiz ve dengesiz beslenmem benim hep yorgun hissetmeme ve stresli olmama neden oluyordu. Beslenmenin önemi hakkında hiç bir fikrim yoktu.

 

Herbalife Nutrition ürünlerini kullanmaya başladıktan sonra öğün atlamamayı öğrendim. Herbalife Nutrition eğitimlerine katılmaya başladıktan sonra düzenli ve dengeli bir beslenme için doğru yemek seçmeyi öğrendim ve hayatıma düzenli su tüketimini kattım.


O gün bu gündür Herbalife Nutrition ürünleri hayatımın bir parçası ve bu konuda bilgi almak isteyen, ürünleri deneyimlemek isteyen sizlere bu bilgilerimi aktarmak için buradayım.

Sevgiler ..

busra.jpg
bottom of page