top of page

KENDİ İŞİNİZİN

Patronu Olun!

Dünyanın lider doğrudan satış markalarından Herbalife Nutrition ile kendi işinizi kurabilirsiniz. Hemen bugün başlayın, sektör lideri olarak kanıtlanmış başarımızdan ve uzun yıllara dayanan deneyimlerimizden yararlanın ve kendi işinizin temellerini atın.

Bir Herbalife Nutrition Üyesi olarak insanların beslenme ihtiyaçlarına cevap verirken, aynı zamanda da gelirinizi artırabilirsiniz. Tercihinize göre ister yarı zamanlı, ister tam zamanlı çalışın bu kaliteli ürünleri satarak kendi işinizi inşa edebilirsiniz. Ürünlerimizin kendine özel satış ağı sayesinde sahip olacağınız ayrıcalık, işinizin temelini oluşturacak, kişisel destek ve tavsiyeler için, uzun dönemde koruyacağınız müşteriler edinmenize yardımcı olacaktır.

İhtiyacınız olan tüm danışmanlığı ve eğitimleri alacaksınız. Kayıt olduğunuzda işiniz için gereken tüm bilgileri kişisel Herbalife Nutrition Danışmanınızdan (Sponsorunuzdan) öğrenebileceksiniz. O her zaman sorularınıza cevap vermek ve eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olabilmek için yanınızda olacaktır.

Herbalife Nutrition Üyesi olmanın avantajları şunlardır:

  • Çalışma saatlerinizi kendi yaşantınıza ve gelir hedeflerinize uyacak şekilde belirleyebilirsiniz.

  • Kârlı Pazarlama Planı sayesinde ekstra gelir elde edebilirsiniz.

  • Her gün milyonlarca tüketici tarafından kullanılan ürünlerin satışını gerçekleştireceksiniz.

  • Tüm dünyada 90'dan fazla ülkede bulunan geniş üye ağına katılacaksınız.

Yüksek kalitede eğitim ve etkin satış araçlarından faydalanabileceksiniz.

onay

Düşük Başlangıç Maliyetleri: Minimum sipariş şartı ya da satış veya iş aracı satın alma zorunluluğu öngörülmez. 

onay

Para İadesi Garantisi: Üyeliğin herhangi bir nedenle 90 gün içerisinde iptal edilmesi halinde Herbalife Nutrition Üye Paketi için %100 para iadesi.

onay

Tam Ticari Şeffaflık: Potansiyel geliriniz hakkında açık ve doğru ticari bilgiler.  

onay

İade Garantisi: Üyelik iptallerinde son 12 ayda satın alınan ve satılmayan tüm ürünler için %100 iade

Herbalife Distribütörü ol

Çalışma saatlerinize ve nereden çalışacağınıza kendiniz karar verin. Esnekliğin iş-özel hayat dengesi bakımından son derece olumlu etkiler yarattığının kanıtlandığı bir ortamda, aradığınız fırsat bu olabilir. Kendi ekibinizi oluşturun ve yaşam tarzınıza uygun bir iş kurun.

Herbalife Distribütörü Ol

Dünyanın dört bir yanında sizin gibi düşünen milyonlarca insanın tutkusuna ortak olun. Beslenme alanında önde gelen bilim insanları tarafından geliştirilen ürünlere erişimin yanı sıra uzman eğitim ve destek hizmetlerinden yararlanın. Ürünlerimiz mağazalarda ya da süpermarketlerde satışa sunulmamaktadır – tüm satış faaliyetleri yalnızca bağımsız Herbalife Nutrition Distribütörleri aracılığıyla gerçekleştirilir.

BAŞLANGIÇ PAKETİ
 
Kaydolun, işinizi kurun ve işin her aşamasında ihtiyaç duyacağınız temel araç ve eğitimlerden oluşan başlangıç paketinizi sipariş edin.

Herbalife Üye Paketi
onay
onay
onay
onay
onay
onay
onay

Herbalife Nutrition İş Paketi Çantası

Formül 1: Vanilya Aromalı Shake

Herbalife Nutrition Süper Shaker

Herbalife Nutrition Ölçü Kaşığı

Online Araçlara ve Eğitime Erişim

GoHerbalife: Ücretsiz Herbalife Online Mağazanız

Kilonu Kontrol Et Yolunu Beden Öğren Rozeti

SIKÇA SORULAN SORULAR

S: Bu işe ne kadar zaman ayırmalıyım?

Herbalife Nutrition İş Fırsatına ne kadar zaman ve çaba harcayacağınıza siz karar vereceksiniz. Haftada 40 veya 4 saat ayırmak – ya da hiç ayırmamak – tamamen size kalmış.

S: Ne kadar kazanacağım?

Bu size bağlı… ancak beklentilerinizi her zaman gerçekçi seviyede tutmalısınız. Yarı zamanlı ya da tam zamanlı çalışmanızın yanı sıra işe harcadığınız zaman, enerji ve çaba elde edeceğiniz iş sonuçları açısından belirleyici rol oynayacaktır. Bir karar vermeden önce lütfen Ortalama Brüt Gelir Beyanı dokümanımızı inceleyin.

S: Başlıca avantajları nelerdir?

1. Esneklik

Çalışma saatlerinize ve nereden çalışacağınıza kendiniz karar verebilir, iş fırsatınızı yaşam şartlarınıza uygun hale getirebilirsiniz.

2. Kalite

Gücünü bilimden alan ve her gün milyonlarca müşteri tarafından kullanılan üstün kaliteli ürünler sunuyoruz.

3. Topluluk

Herbalife Nutrition İş Fırsatına katıldığınızda, aynı zamanda global bir topluma da katılmış olacaksınız. Herbalife Nutrition ailesinin bir parçası olarak her türlü destek ve tavsiyeden yararlanabileceksiniz.

4. Ödüller

Üyeler portalımıza ücretsiz erişim imkanı kazanacaksınız. Özel fırsat ve indirimlerin yanı sıra ürün ve beslenme bilginizi artırmanıza yardımcı olacak en yeni eğitim ve öğretim materyallerine erişebileceksiniz.

S: Beslenme hakkında nasıl daha fazla bilgi edinebilirim?

Herbalife Nutrition Bağımsız Üyesi olduğunuzda, beslenme, sağlık, satış teknikleri ve daha birçok konuda faydalı bilgiler edinmenizi sağlayacak kapsamlı eğitim ve öğretim araçlarına erişebileceksiniz.

S: Fikrimi değiştirirsem iptal edebilir miyim?

Üyelerimize sunduğumuz Altın Standart taahhüdü çerçevesinde, işinizi düşük başlangıç maliyetleriyle kurabileceksiniz. Eğer Herbalife Nutrition İş Fırsatının size uygun olmadığına karar verirseniz, ilk 12 ay içerisinde Üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.

S: Neden katılmalıyım?

Daha Fazla Bilgi

Özel bilgilerin ve etkinliklerin yer aldığı platform sayesinde, ürünlerle ve dengeli beslenmeyle ilgili eğitim imkanına kavuşacaksınız.

Daha Fazla Kazanç

İşinizi yaşamınıza uygun hale getirebilir, başkalarına yardım edebilir ve sevdiğiniz işi yapabilirsiniz. Dünyanın lider doğrudan satış markalarından biri ile çalışarak temel veya ek gelir imkanı elde edebilirsiniz.

S: Online satış yapabilir miyim?

GoHerbalife sayesinde, ekstra para ve çaba harcamadan kendi websitenize sahip olabilirsiniz. Websitenizi kolaylıkla kurabilir ve işinizi desteklemek ve müşterilerinize yardımcı olmak için kullanabilirsiniz.

S: Nasıl başlayacağım?

1. HEMEN ARA butonu ile iletişime geçin.

2. Tebrikler! Artık siz de bir Herbalife Nutrition Bağımsız Üyesisiniz! – size özel bir Üye ID belirlenecek. 

bottom of page